Podzimní nabídka vozidel

Podzimní nabídka vozidel

Přijďte si vybrat auto za zvýhodněnou podzimní cenu.

Přehled nabízených předváděcích vozů

Přehled nabízených výstavních vozů

A 180 Fashion Weekend Edition

A 180 Fashion Weekend Edition

A 180 Fashion Weekend Edition od 540 000 Kč včetně DPH.

Limitovaná edice 20 vozů.

Výbava limitované edice Fashion Weekend s cenovým zvýhodněním 44 000.

Servis ne 6 let nebo 125 000 km zdarma.

Třída E - Limited Edition

Třída E - Limited Edition

Zvýhodněná limitovaná edice vozidel třídy E.
Sada Sport AMG + atraktivní financování.

Třída E 250 CDI 4MATIC: 8999 Kč/měsíc
Třída E 350 CDI 4MATIC: 9999 Kč/měsíc

Více zde

Expedice Srí Lanka 2014

Expedice Srí Lanka 2014

Pořiďte si dva vozy New Actros a pojeďte s námi poznat exotickou Srí Lanku a nádherné Maledivy.

Na Srí Lance navštívíme historická města se starými chrámy, horské oblasti typické pěstováním čaje, nahlédneme do tajů koření a podnikneme safari za slony. Závěrečnou relaxaci u moře na Maledivách si budeme moci zpříjemnit šnorchlováním a vypravíme se na výlet za delfíny a velrybími žraloky.

Více informací u Vašeho prodejce.

MLC

MLC

Novinka od Mercedes-Benz se jmenuje MLC a dočkáme se jí v roce 2015.
Spřízněnost modelu ML s chystaným MLC je v zásadě velmi podobná vztahu mezi X5a X6. Základem je klasické SUV, to však dostane splývavou záď připomínající kupé a další prvky, které mají z vozu udělat sportovnější, ovladatelnější a méně usedlou variaci. Automobil bude vyráběn ve Spojených státech po boku Mercedesu ML.

Nová třída V

Nová třída V

Základní tvary velkoprostorové karoserie budou vycházet z modelu Viano.Třída V dostane výraznější rysy, podpořené mohutnou maskou chladiče ve stylu malých osobních modelů, a světlomety s moderní optikou.Zatímco zvenčí nové "véčko" nijak nezapře svůj užitkový původ, uvnitř s ním už od pohledu nemá nic společného. Stylovým kokpitem patří jasně do rodiny moderních osobních mercedesů. Zdroj auto.idnes.cz

Webspecial třídy V

Nová třída C kombi

Nová třída C kombi

Mercedes kompletně odhalil nový kombík třídy C, narostl ve všech směrech. Klíčovým parametrem je nárůst délky proti právě odcházející generaci o 96 mm. Nákladový prostor nabídne 490 litrů, 1510 l po sklopení zadních sedadel. Kromě plejády airbagů nabízí Mercedes nově funkci detekce dětské sedačky na předním sedadle a následné automatické deaktivace airbagů na místě spolujezdce.Dieselové motory budou v nabídce tři s výkonovým spektrem 115 až 204 koní. Benzínové motorizace jsou prozatím čtyři, výkon začíná na 156 a končí na 333 k.
Zdroj: novinky.cz

Nová třída S Coupé

Nová třída S Coupé

Nejluxusnější kupé stuttgartské značky dvoudveřová třída S přichází na trh. Tradičně nemá menší motor než osmiválec, zatím však ani větší, i když se očekává příchod dvakrát přeplňovaného dvanáctiválce. Nyní je S Coupe v nabídce rovněž pouze s pohonem všech kol 4Matic a sedmistupňovou automatickou převodovkou.
Fakticky máte v Česku na výběr pouze dvě varianty, a to S 500 4Matic kupé a S 63 AMG kupé. První jmenovaná má vidlicový osmiválec biturbo o objemu blížícímu se 4,7 litrům. To znamená výkon 355 kW (455 koní) a točivý moment 700 N.m.

Mercedes-AMG GT

Mercedes-AMG GT

Dynamika ve své nejčistší podobě. Dlouhá kapota, středová linie podél celé boční strany vozidla a atletická splývavá záď slibují ničím nezkalený motoristický zážitek. Estetika závodního vozu Mercedes-AMG GT plynule pokračuje uvnitř automobilu. Materiál, barva i tvary: Každý detail vyjadřuje ryzí sportovní charakter vozu i jeho vytříbenou smyslnost.

  • Youtube
Mercedes-Benz Mercedes-Benz

Mercedes-Benz AMG F1

Mercedes-Benz AMG F1

Stále v čele. Na silnici i na okruhu.
www.mercedesamgf1.com