Třída E - Limited Edition

Třída E - Limited Edition

Zvýhodněná limitovaná edice vozidel třídy E.
Sada Sport AMG + atraktivní financování.

Třída E 250 CDI 4MATIC: 8999 Kč/měsíc
Třída E 350 CDI 4MATIC: 9999 Kč/měsíc

Více zde

Expedice Srí Lanka 2014

Expedice Srí Lanka 2014

Pořiďte si dva vozy New Actros a pojeďte s námi poznat exotickou Srí Lanku a nádherné Maledivy.

Na Srí Lance navštívíme historická města se starými chrámy, horské oblasti typické pěstováním čaje, nahlédneme do tajů koření a podnikneme safari za slony. Závěrečnou relaxaci u moře na Maledivách si budeme moci zpříjemnit šnorchlováním a vypravíme se na výlet za delfíny a velrybími žraloky.

Více informací u Vašeho prodejce.

MLC

MLC

Novinka od Mercedes-Benz se jmenuje MLC a dočkáme se jí v roce 2015.
Spřízněnost modelu ML s chystaným MLC je v zásadě velmi podobná vztahu mezi X5a X6. Základem je klasické SUV, to však dostane splývavou záď připomínající kupé a další prvky, které mají z vozu udělat sportovnější, ovladatelnější a méně usedlou variaci. Automobil bude vyráběn ve Spojených státech po boku Mercedesu ML.

Nová třída V

Nová třída V

Základní tvary velkoprostorové karoserie budou vycházet z modelu Viano.Třída V dostane výraznější rysy, podpořené mohutnou maskou chladiče ve stylu malých osobních modelů, a světlomety s moderní optikou.Zatímco zvenčí nové "véčko" nijak nezapře svůj užitkový původ, uvnitř s ním už od pohledu nemá nic společného. Stylovým kokpitem patří jasně do rodiny moderních osobních mercedesů. Zdroj auto.idnes.cz

Webspecial třídy V

Nová třída C kombi

Nová třída C kombi

Mercedes kompletně odhalil nový kombík třídy C, narostl ve všech směrech. Klíčovým parametrem je nárůst délky proti právě odcházející generaci o 96 mm. Nákladový prostor nabídne 490 litrů, 1510 l po sklopení zadních sedadel. Kromě plejády airbagů nabízí Mercedes nově funkci detekce dětské sedačky na předním sedadle a následné automatické deaktivace airbagů na místě spolujezdce.Dieselové motory budou v nabídce tři s výkonovým spektrem 115 až 204 koní. Benzínové motorizace jsou prozatím čtyři, výkon začíná na 156 a končí na 333 k.
Zdroj: novinky.cz

Nová třída S Coupé

Nová třída S Coupé

Nejluxusnější kupé stuttgartské značky dvoudveřová třída S přichází na trh. Tradičně nemá menší motor než osmiválec, zatím však ani větší, i když se očekává příchod dvakrát přeplňovaného dvanáctiválce. Nyní je S Coupe v nabídce rovněž pouze s pohonem všech kol 4Matic a sedmistupňovou automatickou převodovkou.
Fakticky máte v Česku na výběr pouze dvě varianty, a to S 500 4Matic kupé a S 63 AMG kupé. První jmenovaná má vidlicový osmiválec biturbo o objemu blížícímu se 4,7 litrům. To znamená výkon 355 kW (455 koní) a točivý moment 700 N.m.

Mercedes-Benz GLA

Mercedes-Benz GLA

Nové GLA bude uvedeno na trh již začátkem roku 2014.Tento zcela nový Mercedes je dalším modelem značky na nové platformě MFA, která má na rozdíl od tradičních mercedesů pohon přední nápravy. Na této architektuře už stojí nové malé Áčko, větší Mercedes B a z Áčka odvozený kupé-sedan CLA. Z nejmenšího Mercedesu, modelu A, pak vychází i malé SUV.

  • Youtube
Mercedes-Benz Mercedes-Benz

Mercedes-Benz AMG F1

Mercedes-Benz AMG F1

Stále v čele. Na silnici i na okruhu.
www.mercedesamgf1.com